Untitled2

VU TSPMI studentų korporacija RePublica kartu su LMNŠC kviečia 9-11 klasių mokinius registruotis į Neakivaizdinę jaunųjų politologų mokyklą.

Neakivaizdinės jaunųjų politologų mokyklos programa apima profesionalių politologų, filosofų, sociologų, žiniasklaidos atstovų paskaitas, kurių metu suteikiamos esminės žinios apie valstybės sąrangą, institucijas ir jų veikimo principus, politinių reiškinių analizę, skatinant mokinius domėtis viešajame gyvenime vykstančiais reiškiniais ir įvykiais, ugdyti pilietinį aktyvumą, pagarbą savo tėvynei ir pilietinį sąmoningumą. Vyks filmų, susijusių su politiniais reiškiniais, tarptautiniais santykiais, peržiūra ir aptarimas, strateginiai, simuliaciniai žaidimai, imituojantys įvairių institucijų veiklą, rinkimus ir pan., diskusijos ir debatai įvairiais klausimais, ekskursijos į valstybines ir pilietines institucijas, susitikimai su įvairių sričių ekspertais.

Mokykloje mokytis norintys mokiniai iki spalio 16 d. turi užpildyti anketą.
Pirmoji sesija numatoma spalio 27-28 dienomis Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, Vilniuje.